Ve chvíli, kdy se životnost toneru blíží ke konci, se rozsvítí odpovídající indikátor toneru na ovládacím panelu. Připravte si na výměnu nový toner HP CE310A, Black – originál , HP CE310A, Black – kompatibilní , HP CE311A, Cyan – originál , HP CE312A, Yellow – originál , HP CE313A, Magenta – originál , HP CE311A, Cyan – kompatibilní , HP CE312A, Yellow – kompatibilní , HP CE313A, Magenta – kompatibilní nebo můžete zakoupit v balení Tonery HP CE310AD, Black – kompatibilní ,HP CE310AD – 2 pack, Black – originál , Tonery HP CE310A + CE311A + CE312A + CE313A, 126A – kompatibilní.

Nejprve stiskněte tlačítko Kazeta, čímž se spustí otočný mechanismus tonerů k vyjmutí. Vyčkejte, než přestane blikat indikátor Kazeta a zastaví se zvuky otáčení.

Rozsvícení tlačítka Kazeta

Otevřete vrchní dvířka.

Otevření vrchních dvířek

Vyjměte starý toner.

Vyjmutí toneru

Novou náplň do tiskárny vyjměte z obalu, do kterého následně uložte starý toner, určený k recyklaci. Nový toner držte za oba konce a nedotýkejte se válečku.

Vytažení nového toneru z obalu

Nový toner do tiskárny jemně protřepte.

Protřepání toneru

Tažením odstraňte ochranou pásku a vložte ji do krabice, kterou odešlete k recyklaci.

Odstranění pásky

Sundejte z nového toneru ochranný kryt.

Odstranění krytu

Porovnejte barevný štítek na toneru se štítkem na zásuvce v otočném mechanismu tiskárny a ujistěte se, že jsou stejné. Uchopte toner za držák uprostřed a opatrně jej vložte do tiskárny.

Kontrola správného umístění toneru

Přiklopte vrchní dvířka tiskárny.